Forum

Teme iz struke

Samo logirani članovi Komore mogu objavljivati postove.

Teme iz struke » IZRADA PRAVILNIKA O ODRŽAVANJU ELEKTROENERGETSKIH OBJEKATA I POSTROJENJA

Stranica: 1 Na kraj
Autor Tema: IZRADA PRAVILNIKA O ODRŽAVANJU ELEKTROENERGETSKIH OBJEKATA I POSTROJENJA 3283 pregleda
  • Željko Katana
    Član komore
    3 postova

IZRADA PRAVILNIKA O ODRŽAVANJU ELEKTROENERGETSKIH OBJEKATA I POSTROJENJA Link to this post

Dobar dan!

Temeljem Pravilnika o tehničkim zahtjevima za elektroenergetska postrojenja nazivnih izmjeničnih napona iznad 1kv (NN 105/10), naloženo je da vlasnici predmetnih postrojenja moraju izeraditi pravila(Pravilnik o održavanju elektroenergetskih postrojenja).
    Molim lijepo, zna li netko da li je potrebno ovlaštenje za izradu predmetnog Pravilnika!

Srdačan pozdrav!

• Dean Dereani
    Član komore
    1 postova

Re: IZRADA PRAVILNIKA O ODRŽAVANJU ELEKTROENERGETSKIH OBJEKATA I POSTROJENJA Link to this post

Po mojim informacijama i iskustvu pregleda postrojenja od strane elektroenergetskih inspektora, nije potrebno ovlaštenje za izradu internog pravilnika. Bitan je njegov sadržaj (razgraničenja odgovornosti, aktivnosti, frekvencija aktivnosti,...sve sto poslodavac mora u pisanom obliku osigurati), način, datum objave i stupanja na snagu.

3283 pregleda
Na vrh

Trenutno online: Nema nikog online.

Zadnji registrirani član: Darko Podravec

Korisničko ime:
Lozinka:

Zapamti moju prijavu

Zaboravili ste lozinku?
Osobni podaci:
  • Broj logiranja na Moj HKIE:
Promjena lozinke

Kalendar događanja i najava