Struktura Komore
Područni odbori Komore

VIJEĆA PODRUČNIH ODBORA HRVATSKE KOMORE INŽENJERA ELEKTROTEHNIKE:

PODRUČNI ODBOR ZAGREB
Zagrebačka županija, Sisačko-moslavačka županija, Grad Zagreb

Sjedište ureda: ZAGREB

  1. MARKO SIKIRICA, mag.ing.el., Zagreb - predsjednik Vijeća PO Zagreb
  2. ŽELJKA ANUŠIĆ, dipl.ing.el., Zagreb
  3. DARKO BABIĆ, dipl.ing.el., Zagreb
  4. MIROSLAV KREPELA, dipl.ing.el., Zagreb
  5. DRAGAN ORLOVIĆ, dipl.ing.el., Zagreb
  6. VELIMIR RAVLIĆ, dipl.ing.el., Zagreb
  7. BORISLAV STOJČEVIĆ, dipl.ing.el., Sisak
  8. MARIO KARIN, dipl.ing.el., Zagreb - član po funkciji
  9. MIRKO PUPIĆ, dipl.ing.el., Zagreb - član po funkciji
  10. ŽELJKO RADOŠEVIĆ, dipl.ing.el., Zagreb - član po funkciji
  11. BORIS VRANEŠEVIĆ, dipl.ing.el., Sisak - član po funkciji
Zagreb, 23. svibnja 2016.
PODRUČNI ODBOR VARAŽDIN
Varaždinska županija, Međimurska županija, Koprivničko-križevačka županija, Bjelovarsko-bilogorska županija, Krapinsko-zagorska županija

Sjedište ureda: VARAŽDIN

  1. KRUNOSLAV NOVAK, dipl.ing.el., Koprivnica - predsjednik VPO Varaždin
  2. MARIJAN MIKAC, ing.el., Bjelovar
  3. STJEPAN PAVLIŠA, ing.el., Veliko Trgovišće
  4. STANISLAV PETRAC, ing.el., Kotoriba
  5. mr.sc. TIHOMIR SAJKO, dipl.ing.el., Varaždin
  6. mr.sc. MILJENKO RODEK, dipl.ing.el., Varaždin – član po funkciji
Varaždin, 23. svibnja 2014. godine
PODRUČNI ODBOR OSIJEK
Osječko-baranjska županija, Vukovarsko-srijemska županija, Virovitičko-podravska županija, Požeško-slavonska županija, Brodsko-posavska županija

Sjedište ureda: OSIJEK

  1. DAMIR MILJAČKI, dipl.ing.el.; Tenja - predsjednik VPO Osijek
  2. DAMIR DROKAN, mag.ing.el.; Slatina
  3. JELENA JELEČANIN, mag.ing.el.; Osijek
  4. ŽELJKO MARKUŠIĆ, ing.el.; Slavonski Brod
  5. MISLAV MIŠKOVIĆ, mag.ing.el.; Vinkovci
  6. DARKO ANGEBRANDT, dipl.ing.el.; Đakovo – član po funkciji
Osijek, 09. svibnja 2014. godine
PODRUČNI ODBOR SPLIT
Splitsko-dalmatinska županija, Zadarska županija, Šibensko-kninska županija, Dubrovačko-neretvanska županija

Sjedište ureda: SPLIT

  1. mr.sc. ZDRAVKO BAŠIĆ, dipl.ing.el.; Kaštel Gomilica - predsjednik VPO Split
  2. LUCIANO ĆUSTIĆ, dipl.ing.el.; Zadar
  3. ANTE KRALJEVIĆ, dipl.ing.el.; Split
  4. ĐANI MILINA, dipl.ing.el.; Dubrovnik
  5. DAMIR TUDIĆ, ing.el.; Šibenik-Brodarica
  6. ŽIVKO RADOVIĆ, dipl.ing.el.; Zadar – član po funkciji
  7. NATKO VUČKOVIĆ, dipl.ing.el.; Sinj - član po funkciji
Split, 30. svibnja 2014. godine
PODRUČNI ODBOR RIJEKA
Primorsko-goranska županija, Istarska županija, Karlovačka županija, Ličko-senjska županija

Sjedište ureda: RIJEKA

  1. mr.sc. BORIS OŽANIĆ, dipl.ing.el.; Karlovac - predsjednik VPO Rijeka
  2. DAVORIN CUKON, dipl.ing.el.; Medulin
  3. mr.sc. ALEKSANDAR HAJDU, dipl.ing.el.; Rijeka
  4. GORAN JUSTINIĆ, mag.ing.el.; Njivice
  5. SMILJKA MAMULA, dipl.ing.el.; Pula
  6. ŽELJKO MATIĆ, dipl.ing.el.; Rijeka – član po funkciji
Rijeka, 30. svibnja 2014. godine

Statut HKIE:

Članak 78.

(1)  Predsjednik Komore i predsjednici svih vijeća područnih odbora čine Vijeće Komore.

Korisničko ime:
Lozinka:

Zapamti moju prijavu

Zaboravili ste lozinku?
Osobni podaci:
  • Broj logiranja na Moj HKIE:
Promjena lozinke

Kalendar događanja i najava

Anketa nije aktivna, pogledajte arhivu završenih anketa