Struktura Komore
Članovi Skupštine Komore
I. Izborna jedinica Zagreb
  1. Željka Anušić, dipl.ing.el.
  2. Darko Babić, dipl.ing.el.
  3. Dražen Balenović, dipl.ing.el.
  4. mr.sc. Jasna Bančak Sekalec, mag.ing.el.
  5. Mirko Čukljek, struč.spec.ing.el.
  6. Vladimir Ćakić, dipl.ing.el.
  7. mr.sc. Zoran Grahovac, dipl.ing.el.
  8. Ivan Ivančić, dipl.ing.el.
  9. Mario Karin, dipl.ing.el.
  10. Želimir Kosmina, dipl.ing.el.
  11. Miroslav Krepela, dipl.ing.el.
  12. Sandra Lederhas, dipl.ing.el.
  13. Franjo Medved, dipl.ing.el.
  14. Dragan Orlović, dipl.ing.el.
  15. mr.sc. Davor Petranović, dipl.ing.el.
  16. Mirko Pupić, dipl.ing.el.
  17. mr.sc. Željko Radić, mag.ing.el.
  18. Željko Radošević, dipl.ing.el.
  19. Velimir Ravlić, dipl.ing.el.
  20. Džemal Redžić, dipl.ing.el.
  21. Marko Sikirica, mag.ing.el.
  22. Ivan Skorupski, dipl.ing.el.
  23. Dubravko Starčević, dipl.ing.el.
  24. Borislav Stojčević, dipl.ing.el.
  25. Olga Štajdohar-Pađen, dipl.ing.el.
  26. Alessio Tarticchio, dipl.ing.el.
  27. Boris Vranešević, dipl.ing.el.
II. Izborna jedinica Varaždin
  1. Marijan Mikac, ing.el.
  2. Krunoslav Novak, dipl.ing.el.
  3. mr.sc. Goran Pakasin, dipl.ing.el.
  4. Stjepan Pavliša, ing.el.
  5. Stanislav Petrac, ing.el.
  6. mr.sc. Miljenko Rodek, dipl.ing.el.
  7. mr.sc. Tihomir Sajko, dipl.ing.el.
  8. Davorin Telebar, dipl.ing.el.
III. Izborna jedinica Osijek
  1. Darko Angebrandt, dipl.ing.el.
  2. Damir Drokan, mag.ing.el.
  3. Darko Maksimović, ing.el.
  4. Željko Markušić, ing.el.
  5. Damir Miljački, dipl.ing.el.
  6. Mislav Mišković, mag.ing.el.
  7. Igor Topalović, dipl.ing.el.
  8. Branko Vidaković, ing.el.
IV. Izborna jedinica Split
  1. mr.sc. Zdravko Bašić, dipl.ing.el.
  2. Mladen Čelan, dipl.ing.el.
  3. Luciano Ćustić, dipl.ing.el.
  4. Ante Kovačević, dipl.ing.el.
  5. Ante Kraljević, dipl.ing.el.
  6. Đani Milina, dipl.ing.el.
  7. Tomislav Miljak, dipl.ing.el.
  8. Živko Radović, dipl.ing.el.
  9. Damir Tudić, ing.el.
  10. Natko Vučković, dipl.ing.el.
V. Izborna jedinica Rijeka
  1. Boris Brozović, dipl. ing.el.
  2. Davorin Cukon, dipl.ing.el.
  3. Marjana Ivković, dipl.ing.el.
  4. Smiljka Mamula, dipl.ing.el.
  5. Željko Matić, dipl.ing.el.
  6. Branko Posedel, dipl.ing.el.
  7. Vojko Sirotnjak, dipl.ing.el.
  8. Vladimir Srok, dipl.ing.el.
  9. Željko Tomljenović, dipl.ing.el.
  10. Miroslav Udiljak, ing.el.
Korisničko ime:
Lozinka:

Zapamti moju prijavu

Zaboravili ste lozinku?
Osobni podaci:
  • Broj logiranja na Moj HKIE:
Promjena lozinke

Kalendar događanja i najava

Anketa nije aktivna, pogledajte arhivu završenih anketa